Ubytovanie

Reštaurácia Bytča

Rezervácia ubytovania

Telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Izby

S Láskou zariadené štýlové izby poskytnú komfort na prenocovanie a rodinnú atmosféru priamo v Kolibe na Vršku v Bytči. Ubytovanie poslúži ako „základňa“ na výlety do Súľovských skál alebo na lyžovačku v neďalekom lyžiarskom centre SKI Makov. V pohodlí izby si môžete vychutnať aj stravovacie služby Koliby. Izby sú vybavené LCD TV, samostatným WC a kúpeľnou s priestranným sprchovým kútom. 

Aktivity v okolí

V dostupnej blízkosti Koliby na Vršku si môžete oddýchnuť pri aktivitách v lete aj zime. Pre ubytovaných hostí ponúkame aj možnosť organizovanej dopravy z Koliby a naspäť na Kolibu priamo na miesto do dostupnej lokality kde je možné vykonávať aktivity.

Letné aktivity

Letné aktivity

Súľovské skaly na dohľad aj na dosah – ideálne na túru aj s rodinou. Priamo z Koliby v prípade pekného počasia na naskytá návštevníkom výhľad na Súľovské skaly ponad panorámu mesta Bytča. Dostupné sú aj cyklotrasy a cesty vhodné na inline korčuľovanie v okolí Hričovského kanála, ktorý prechádza priamo pri Kolibe. V širšom okolí je dostupné množstvo rozhľadní v Javorníkoch alebo v CHKO Kysuce vhodných na kratšie alebo aj celodenné turistické túry.

Zimné aktivity

Zimné aktivity

Bežkovať je zime možné pre nenáročných aj priamo od Koliby po hrázdi Hričovského kanála, ale v okolí sú miesta pripojenia na Beskydsko – Javornícku lyžiarsku bežeckú magistrálu. Beskydsko – Javornícka lyžiarska bežecká magistrála má niekoľko desiatok kilometrov a je možné po nej zabehnúť až do Českej Republiky. Dostupné je aj obľúbené lyžiarske stredisko SKI Makov.